Opleiding: Motiveren, prioriteren en delegeren

Na deze training ben je in staat om je team te motiveren, prioriteiten te stellen en succesvol te delegeren, waardoor je een inspirerende en effectieve leider wordt.

Leidinggeven is een vaardigheid die, ondanks de vele benaderingen ervan, vaak uitdagender blijkt dan verwacht. Hoewel je van plan was om vol vertrouwen te zijn en taken aan je team over te laten, blijkt het in de praktijk soms lastig om echt los te laten. Het vinden van de balans tussen vertrouwen tonen en controle behouden kan een voortdurende uitdaging zijn.

Om alles en iedereen in goede banen te leiden, ben jij als leidinggevende nodig. Maar de aansturing die bij de één werkt, werkt bij de ander niet. Tijdens deze training verdiep je je in de verschillende stijlen van leidinggeven. Je brengt jouw manier van leidinggeven in kaart en leert de vaardigheden om je team te inspireren en motiveren. Zo vergroot je de betrokkenheid, productiviteit en het werkplezier van je team.

Tijdens twee praktische dagen dompel je jezelf onder in de essentiële vaardigheden van effectief leiderschap. Dit doe je samen met een groep van tien tot vijftien leiders uit verschillende sectoren. Samen verdiep je je in de theorie en ga je aan de slag met praktijkopdrachten, rollenspellen en gedragsexperimenten.

Deze training is geschikt voor leiders met minimaal twee jaar ervaring. De kans is namelijk groot dat leidinggeven een stuk complexer is dan je dacht. Wil je leren hoe je op een effectieve en authentieke manier anderen kunt aansturen? En heb je de ambitie om je team naar een hoger niveau te tillen? Dan past deze training bij jou.

Tijdens deze training:

* Krijg je inzicht in jouw rol als leidinggevende en begrijp je waarom je dingen doet op een bepaalde manier
* Verken je jouw leiderschapsstijl en onderliggende drijfveren
* Leer je beter overzicht houden en verbanden te leggen in de dagelijkse stroom van handelingen
* Krijg je inzicht in jouw prioriteiten, leer je hoe kan vertrouwen op je team en hoe de controle loslaat
* Verbeter je jouw communicatieve vaardigheden en leer je beter luisteren en je eigen gedacht...

Ben je net begonnen in een leidinggevende positie of start je binnenkort? Bekijk dan onze training Ontwikkel jouw leiderschap. Ben je op zoek naar een intensief zelfontwikkelingsprogramma voor ervaren leiders? Bekijk dan Authentiek leiderschap.

Meer...
€995
ex. BTW
Aangeboden door
The School of Life Amsterdam
Onderwerp
Delegeren
Motiveren
Niveau
Duur
2 dagen
Taal
nl
Type product
workshop
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 7
Max: 15
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Amsterdam
vr 9 jan. 2026
Amsterdam
do 12 mrt. 2026
Amsterdam
wo 20 mei 2026
Amsterdam
do 10 sep. 2026
Amsterdam
vr 30 okt. 2026
Amsterdam
wo 2 dec. 2026
Keurmerken aanbieder
CRKBO zonder BTW vrijstelling