Opleiding: HBO Managementsupport (1 jaar) (Virtual Classroom)

Deze intensieve opleiding van één jaar biedt een breed scala aan onderwerpen, waaronder projectmanagement, managementondersteuning, assertiviteit en communicatie. Je leert hoe je procesmatig te werk gaat, hoe je stuurt op prestatie-indicatoren en hoe je een projectplan opstelt. Daarnaast ontwikkel je vaardigheden om een effectief communicatieplan op te stellen en constructief om te gaan met feedback. Met behulp van een verbeterplan pas je de opgedane kennis direct toe op je eigen werksituatie. Na het volgen van deze opleiding ben je goed voorbereid op een veelzijdige carrière als managementondersteuner. Schrijf je nu in en zet de eerste stap naar een succesvolle toekomst!

Wil je jezelf ontwikkelen met persoonlijke ondersteuning van de docent? Dan is Go2Study de perfecte opleider voor jou. Bij ons staat jouw persoonlijke leerproces centraal, en je krijgt van begin tot eind optimale begeleiding. Go2Study is dé keuze voor iedereen die zich voortdurend wil ontwikkelen. Onze populaire studievorm verzorgen we via Zoom of Teams. Je werkt aan persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijkgerichte oefeningen. Door jouw eigen werksituaties in te brengen, wordt de opleiding afgestemd op jouw specifieke behoeften. Het aantal deelnemers is maximaal 6 personen, zodat de docent optimale begeleiding kan geven aan iedere deelnemer.

Voor wie?

Deze opleiding is ontwikkeld voor (startende) management assistentes, secretaresses en supportmedewerkers die de kennis en vaardigheden willen verbreden. 

Vooropleiding

Go2Study stelt geen specifieke eisen aan je vooropleiding om deze hbo-opleiding te volgen. Als je niet zeker weet of je voldoet aan het instapniveau, kun je contact opnemen met onze afdeling Advies & Voorlichting voor meer informatie.

Voorbereiding

Om je optimaal voor te bereiden voor iedere studieles ben je ongeveer 3 tot 5 uren studievoorbereiding nodig. Vergeet niet je voor de eerste bijeenkomst voor te bereiden.

Leerdoelen

  • heb je inzicht in (digitaal) documentenbeheer
  • ben je in staat om te leren werken met processen
  • kun je facilitaire activiteiten uitvoeren
  • ken je de informatiestromen binnen een organisatie
  • heb je inzicht in de soorten communicatie
  • ben je in staat om een communicatieplan op te stellen
  • ken je de inhoud van een communicatieonderzoek
  • kun je communicatieen gedragsveranderingen toepassen
  • kun je de juiste koers houden binnen een project
  • heb je inzicht in de verschillende projectmanagementmethoden
  • ben je in staat om een professioneel projectplan op te stellen
  • weet je hoe je een projectinterventie kunt uitvoeren
  • ben je in staat om te sturen op innovatieve veranderingen
  • kun je sturen op gedrag binnen organisaties
  • heb je inzicht in mogelijke weerstanden
  • weet je hoe je effectieve besluitvorming kunt toepassen

Programma

Tijdens deze hbo-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Inhoud van Module 1

Module - HBO Organisatie en Managementsupport
  • De basis van organisatie en managementsupport
  • Werken met processen
  • Facilitaire dienstverlening
  • Informatiestromen binnen de organisatie
  • Documentenbeheer
  • Inkopen van producten en diensten
  • Kwaliteit binnen de organisatie
  • Sturen op prestatie indicatoren

Inhoud van Module 2

Module - HBO Organisatie en Communicatie
  • De basis van organisatie en communicatie
  • Communicatie en gedragsverandering
  • Communicatie Canvas
  • Interne en externe communicatie
  • Contentstrategie
  • Marketingcommunicatie
  • Communicatieonderzoek
  • Opstellen van een communicatieplan

Inhoud van Module 3

Module - HBO Projectmanagement
  • Richting bepalen
  • Een aanpak kiezen
  • Sturen van projecten
  • Project uitvoeren
  • Projectinterventies
  • Koers houden
  • Projectdocumenten
  • Projectmanagement methoden

Inhoud van Module 4

Module - HBO Organisatie en Gedrag
  • De basis van organisatie en gedrag
  • De politiek en macht binnen organisaties
  • Het gedrag binnen organisaties
  • De motivatiefactoren
  • Effectieve besluitvorming
  • Veranderingen binnen organisaties
  • Conflicten binnen organisaties
  • Veranderen van cultuur

    Certificaat

    Het volgen van de opleiding HBO Managementsupport (1 jaar) geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:

    • HBO Managementsupport (1 jaar)

    Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
Meer...
€6.295
ex. BTW
Aangeboden door
Go2Study
Onderwerp
Management support
Niveau
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
opleiding
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 99
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
CRKBO zonder BTW vrijstelling
Erkend keurmerk
UWV scholingsvoucher
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)