Opleiding: Cursus - MBO Werken met Klanten (Praktijkstudie)
Klantgerichtheid is van belang voor elke organisatie. Veel managers en organisaties geven aan dat zij klantgerichtheid belangrijk vinden. Wat wordt er verstaan onder klantgerichtheid? Ook hebben sommige medewerkers twijfels over hoe klantgericht de organisatie nu echt is. Aspecten als omgaan met klantinformatie, afhandelen van klachten, leveranciersbeoordeling, effectieve communicatie en sturen op kwaliteit komen tijdens deze cursus aan de orde. Door het volgen van deze cursus weet je hoe klanten getypeerd kunnen worden en wat het belang hiervan is voor organisaties. Ook weet je welke modellen dienstverlening kunnen meten en kun je hier mee werken. Daarbij krijg je inzicht in de interne organisatie aspecten die van belang zijn om tot een klantgerichte organisatie te komen. Deze cursus is een succes onder medewerkers die veel in contact zijn met klanten.
Barst jij van de ambitie en wil jij via een opleiding jouw skills maximaal benutten en verbeteren? Flex Academy - Praktijkstudie is dé opleider voor mensen met tomeloze ambitie. Met deze studievorm kun je zelf met verschillende cursussen je eigen studie samenstellen. De studielessen van iedere cursus worden klassikale verzorgd op 78 locaties in Nederland. Verbeter je huidige functioneren of geef een nieuwe impuls aan je loopbaan! Tijdens de cursus staat het leren door doen centraal. Je werkt met persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijk gerelateerde oefeningen. Door onder meer het inbrengen van jouw eigen situaties wordt de cursus gericht op de eigen werksituatie.
Voor wie?
Deze mbo cursus is ontwikkeld voor werknemers en leidinggevenden die veel in contact zijn met klanten.
Vooropleiding
Flex Academy stelt geen specifieke eisen aan jouw vooropleiding voor het volgen van deze MBO-cursus. Indien je twijfelt over het instapniveau, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.
Voorbereiding
Deze cursus bestaat uit 8 studielessen. Wanneer je kiest voor de dagcursus, bereid je voor de klassikale lessen 2 studielessen per keer voor. Voor de avondcursus bereid je 1 studieles per keer voor. Iedere studieles vergt ongeveer 3 tot 5 uren voorbereiding. Je dient je ook voor de eerste bijeenkomst voor te bereiden.
Leerdoelen
- weet je hoe je klachten kunt afhandelen
- ken je de verschillende technologische ontwikkelingen
- ben je in staat om effectief om te gaan met klantinformatie
- kun je effectief sturen op kwaliteit
Programma
Tijdens deze MBO-cursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
Inhoud van Module 1
- Klantgericht werken
- Omgaan me klantinformatie
- Afhandelen van klachten
- Klantbeoordeling
- Effectieve communicatie
- Technologische ontwikkelingen
- Sturen op kwaliteit
- De basis van werken met klanten
Certificaat
De cursus MBO Werken met Klanten geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:
- MBO Werken met Klanten
Tijdens de cursus schrijf je een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële certificaat van deze cursus. Indien je voor twee of meer cursussen kiest, dan ontvang je bij een positief resultaat een diploma!