Opleiding: HBO Purchase and Inventory Management (Boost!)

Ben jij werkzaam als inkoop manager of -medewerker en wil jij jezelf verder ontwikkelen als professional in jouw vakgebied? Dan is deze opleiding de juiste keus voor jou! Tijdens deze opleiding krijg je te maken met inkoopmanagement, leveranciersmanagement, Supply Chain Management en projectmanagement. Aspecten als ketenregie, ketenbesturing, projectplanning, het inkoopproces en de rol van ICT binnen inkoop komen aan bod. Hierdoor krijg je inzicht in de basis van inkoopmanagement en wat hier allemaal bij komt kijken, kun je een leveranciersselectie maken, heb je inzicht in sourcingsbeleid en leer je effectief in projecten te werken.

Barst jij van de ambitie en wil jij via een opleiding jouw skills maximaal benutten en verbeteren? Flex Academy - Boost! is dé Boost!-opleider voor mensen met tomeloze ambitie die in korte tijd een boost willen geven aan hun eigen kennis en vaardigheden. Verbeter je huidige functioneren of geef een nieuwe impuls aan je loopbaan! Tijdens de opleiding staat het leren door doen centraal. Je werkt met persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijk gerelateerde oefeningen. Door onder meer het inbrengen van jouw eigen situaties wordt de training gericht op de eigen werksituatie. Een Boost!-opleiding heeft als doel om in korte tijd een volledig opleidingsprogramma te volgen. Deze Boost!-opleiding wordt in Steenwijk verzorgd.

Voor wie?

Deze opleiding is bedoeld voor medewerkers op de afdeling inkoop of voorraadbeheer die de kennis willen verbreden en meer inzicht wensen in het beheersen van de processen van inkoop en voorraadbeheer. 

Vooropleiding

Flex Academy stelt geen specifieke eisen aan jouw vooropleiding voor het volgen van deze HBO-opleiding. Indien je twijfelt over het instapniveau, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.

Voorbereiding

Om optimaal leerrendement uit deze opleiding te halen is het raadzaam om je vooraf in het onderwerp te verdiepen, zodat je tijdens de opleiding de tijd optimaal kunt benutten om beschikbare theorie en je eigen praktijkvoorbeelden te kunnen opnemen. Ook is het belangrijk vooraf je persoonlijke leerdoelen te bepalen zodat je deze mee kunt nemen naar de opleiding. Deze opleiding bestaat uit verschillende onderwerpen die gedurende de dag behandeld gaan worden. De docent maakt voortdurend de vertaalslag van theorie naar de praktijk toe. Hierdoor is de opleiding praktijkgericht en boeiend om te volgen. Aan het einde van de opleiding heb je een boost aan kennis en ervaringen opgedaan. Bij een meerdaagse opleiding overnacht je in een hotel. Deze kosten zijn inbegrepen.

Leerdoelen

  • heb je inzicht in inkoopmanagement
  • ben je in staat om inkoopbeleid op te stellen
  • weet je hoe je kunt sturen op leveranciersmanagement
  • kun je samenwerking en partnerships toepassen
  • kun je sturen op voorraadbeheersing
  • kun je een voorraadplanning maken
  • weet je hoe je een voorraadanalyse maakt
  • ken je de verschillende soorten voorraden

Programma

Tijdens deze HBO-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Inhoud van Module 1

Module - HBO Inkoopmanagement
  • Inkoopplanning en inkoopprofessionalisering
  • Inkoop en strategie
  • Leveranciersmanagement
  • Samenwerking en partnerships
  • Specificeren
  • Offreren en selecteren
  • Onderhandelen
  • Contracteren en contractmanagement

Inhoud van Module 2

Module - HBO Voorraadbeheer
  • De basis van voorraadbeheer
  • Soorten voorraden
  • Voorraadinventarisatie
  • Voorraadbeheersystemen
  • Voorraadkosten
  • Voorraadplanning
  • Prestatie indicatoren
  • Voorraadoptimalisatie

Certificaat

De opleiding HBO Purchase and Inventory Management geeft jou de mogelijkheid om het certificaat te behalen:

  • HBO Purchase and Inventory Management

Als je effectief hebt deelgenomen aan deze opleiding, ontvang je het officiële certificaat van Flex Academy en wordt je opgenomen in ons register.
Meer...
€1.169
ex. BTW
Aangeboden door
Flex Academy
Onderwerp
Niveau
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
opleiding
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 99
Tijdstip
Zaterdag, Overdag, Avond
Keurmerken aanbieder
UWV scholingsvoucher
Erkend keurmerk
Over CPION
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)
CRKBO zonder BTW vrijstelling