Opleiding: MHBO Facility and Purchase (Thuisstudie)

Een MHBO opleiding dient als een perfecte brug van MBO naar HBO en legt een stevige basis voor verdere studie op HBO-niveau. Het programma vertoont grotendeels gelijkenissen met het MBO-programma, maar omvat extra opdrachten ter voorbereiding op het HBO-niveau.

Tijdens deze praktijkgerichte mbo-opleiding komen alle vaktermen en aspecten rondom het vakgebied facilitaire zaken en inkoop aan de orde. Je leert wat het vak inhoudt, wat er qua werkzaamheden komt kijken bij een facilitaire afdeling en door middel van praktijkgerichte opdrachten, pas je de theorie toe op jouw organisatie. Inkoop vormt een belangrijk onderdeel binnen de facilitaire werkzaamheden. Als facilitair medewerker ondersteun je de organisatie met middelen en diensten die voor de interne medewerkers van de organisatie nodig zijn, om het naar behoren uit te kunnen voeren. Deze opleiding biedt handvatten om  inhoudelijk veel te leren over het vakgebied. Onderwerpen als inkoop, gebouwenbeheer, vergaderzaalbeheer, leveranciersselectie, verhuizingen, schoonmaak, BHV en Arbo komen tijdens deze opleiding aan bod. 

Barst jij van de ambitie en wil jij via een opleiding jouw skills maximaal benutten en verbeteren? Flex Academy - Thuisstudie is dé thuisopleider voor mensen met tomeloze ambitie. Verbeter je huidige functioneren of geef een nieuwe impuls aan je loopbaan! Tijdens de opleiding kun je met vragen terecht bij jouw persoonlijke StudieCoach. Je werkt in jouw eigen studietempo aan jouw persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijk gerelateerde oefeningen. Door onder meer het inbrengen van jouw eigen situaties wordt de opleiding gericht op de eigen werksituatie. Per module heb je vier geplande contactmomenten met jouw StudieCoach. Hierbij krijg je een korte toelichting op de theorie. Je plant deze contactmomenten samen met je StudieCoach. Samen met jouw StudieCoach behaal jij een optimaal leerrendement!

Voor wie?

Deze opleiding is ontwikkeld voor facilitair leidinggevenden die zich verder willen ontwikkelen, voor facilitaire medewerkers en mensen die vanuit een andere beroep zich willen verdiepen in de rol van een facilitair medewerker of inkoopmedewerker.

Vooropleiding

Flex Academy stelt geen specifieke eisen aan jouw vooropleiding voor het volgen van deze MHBO-opleiding. Indien je twijfelt over het instapniveau, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.

Voorbereiding

De opleiding bestaat uit meerdere studielessen per module. Je doorloopt de studielessen in je eigen studietempo in de online leeromgeving. De studieduur is per module 3 maanden. Je dient deze opleiding wel binnen de totale tijd afgerond te hebben. Per module heb je vier geplande contactmomenten met jouw StudieCoach. Hierbij krijg je een korte toelichting op de theorie. Je plant deze contactmomenten samen met je StudieCoach. Daarnaast kun je altijd bij jouw StudieCoach terecht met vragen op de lesstof.

Leerdoelen

  • heb je inzicht in vergaderzaalbeheer
  • ben je in staat om te werken volgens Arbo
  • weet je hoe je schoonmaak kunt meten
  • kun je een verhuisplan opstellen
  • heb je inzicht in de fasering van inkoop
  • ben je in staat om te sturen op prestatiemetingen
  • heb je inzicht in leveranciersselectiemethoden
  • ben je in staat om bestelmethodieken toe te passen

Programma

Tijdens deze MHBO-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Inhoud van Module 1

Module - MHBO Facilitaire zaken
  • De basis van facilitaire zaken
  • Vergaderzaalbeheer
  • Verhuizingen
  • Schoonmaak
  • Catering
  • Wagenparkbeheer
  • Inkoop en voorraad
  • Arbo, BHV en kwaliteit

Inhoud van Module 2

Module - MHBO Inkoopbeheer
  • De basis van inkoopbeheer
  • Inkoopbeleid
  • De fasering van inkoop
  • Leveranciersstrategie
  • Leveranciersselectiemethoden
  • Contracteren
  • Bestelmethodieken
  • Prestatiemetingen van leveranciers

Certificaat

De opleiding MHBO Facility and Purchase geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:

  • MHBO Facility and Purchase

Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
Meer...
€1.619
ex. BTW
Aangeboden door
Flex Academy
Onderwerp
Facilitair
Niveau
Looptijd
6 dagen
Taal
nl
Type product
opleiding
Lesvorm
Thuisstudie
Aantal deelnemers
Max: 99
Keurmerken aanbieder
UWV scholingsvoucher
Erkend keurmerk
Over CPION
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)
CRKBO zonder BTW vrijstelling