Opleiding: MBO Medewerker ICT (1 jaar) (Privé Studie)

Heb je al ervaring binnen de ICT en wil je je verder verdiepen in dit vakgebied? Deze éénjarige opleiding biedt een uitgebreide verkenning van informatiemanagement en ICT, gecombineerd met theoretische onderbouwing van communicatieve vaardigheden, klantgericht werken en projectmatig aanpakken. Je gaat dieper in op onderwerpen zoals functionele systemen, informatietechnologie, ontwikkeling van bedrijfssystemen en projectplanning. Na afronding van deze opleiding ben je bekwaam in kwaliteitsbeheer, het formuleren van smart-doelen, en heb je inzicht in veiligheidsaspecten. Daarnaast beschik je over uitgebreide kennis van functionele systemen. Schrijf je vandaag nog in en geef je carrière in de ICT een flinke boost!

Ontwikkel jezelf met een privé-docent! VSK-Academy is de opleider die je zoekt. Bij ons staat jouw persoonlijke leerproces centraal. Tijdens een opleiding word je van begin tot eind optimaal begeleid. VSK-Academy is de toonaangevende privéopleider voor mensen die zich willen blijven ontwikkelen. Je werkt met persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijkgerichte oefeningen. Door jouw eigen praktijksituaties in te brengen, wordt de opleiding afgestemd op jouw werkomgeving. De lesdata wordt in overleg met jou vastgesteld en de docent komt naar jouw organisatie om de training te geven. Met jouw persoonlijke docent behaal je het hoogste leerrendement!

Voor wie?

Deze opleiding is ontwikkeld voor ICT-medewerkers en ICT-leidinggevenden. Heb jij vanuit een ander beroep te maken met ICT en wil jij je hier verder in ontwikkelen? Dan is deze opleiding ook geschikt voor jou.  

Vooropleiding

VSK-Academy heeft geen vereisten gesteld aan je vooropleiding om aan deze opleiding deel te nemen. Als je onzeker bent over het vereiste instapniveau, kun je contact opnemen met onze afdeling advies en voorlichting.

Voorbereiding

Om je optimaal voor te bereiden voor iedere studieles met je privé-docent ben je ongeveer 3 tot 5 uur studievoorbereiding nodig. Deze opleiding bestaat uit meerdere modules. Iedere module bestaat uit 4 studielessen met je privé-docent. Je dient je ook voor de eerste bijeenkomst voor te bereiden.

Leerdoelen

  • heb je inzicht in functionele systemen
  • weet je hoe je informatietechnologie toe kunt passen
  • ben je in staat om met intranet en internet te werken
  • kun je een informatiesysteem beheren
  • weet je hoe je klachten kunt afhandelen
  • ben je in staat om effectief om te gaan met klantinformatie
  • ken je de verschillende technologische ontwikkelingen
  • kun je effectief sturen op kwaliteit
  • heb je inzicht in de inhoud van een project
  • ben je in staat om een projectplanning op te stellen
  • ben je in staat om SMART doelen te formuleren
  • kun je sturen op beheeraspecten
  • heb je inzicht in de communicatiemix
  • weet je hoe je promotiemateriaal kunt ontwikkelen
  • kun je sturen op communicatiebeleid
  • ben je in staat om verschillende communicatiemiddelen in te zetten

Programma

Tijdens deze mbo-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Inhoud van Module 1

Module - MBO Werken met informatiemanagement
  • De basis van informatiemanagement
  • Functionele systemen
  • Informatietechnologie
  • Beheren van informatiesystemen
  • Intranet en internet
  • Ontwikkelen van een bedrijfssysteem
  • Veiligheidsaspecten
  • Sturen op Service Level

Inhoud van Module 2

Module - MBO Werken met Klanten
  • De basis van werken met klanten
  • Klantgericht werken
  • Omgaan me klantinformatie
  • Afhandelen van klachten
  • Klantbeoordeling
  • Effectieve communicatie
  • Technologische ontwikkelingen

Inhoud van Module 3

Module - MBO Werken in projecten
  • De basis van projecten
  • Projectplan opstellen
  • Projectorganisatie
  • Projectplanning
  • Kosten en baten
  • Beheer aspecten van projecten
  • Afronding van projecten

Inhoud van Module 4

Module - MBO Communicatie en Organisatie
  • De basis van communicatie en organisatie
  • Communicatie binnen de organisatie
  • De communicatiemix
  • Communicatiemiddelen
  • Huisstijl en teksten
  • Interne communicatie
  • Ontwikkelen promotiemateriaal
  • Bedrijfspresentatie

Certificaat

Het volgen van de opleiding MBO Medewerker ICT (1 jaar) geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:

  • MBO Medewerker ICT (1 jaar)

Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
Meer...
€7.395
ex. BTW
Aangeboden door
VSK-Academy
Onderwerp
Niveau
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
opleiding
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 99
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
UWV scholingsvoucher
Erkend keurmerk
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)
CRKBO zonder BTW vrijstelling