Opleiding: Microsoft Access Copilot

Deze cursus is gericht op gebruikers die willen leren werken met databases via Microsoft Access. Je leert hoe je tabellen, formulieren, queries en rapporten maakt en beheert. Er wordt aandacht besteed aan het opzetten van een database-structuur en het leggen van relaties tussen tabellen. De training biedt een heldere introductie tot relationele databases en is geschikt voor gebruikers zonder programmeerervaring.

Programma

  • Een eenvoudige database opzetten in Access
  • Tabellen aanmaken en gegevens invoeren
  • Relaties leggen tussen tabellen
  • Queries gebruiken om informatie op te vragen
  • Formulieren maken voor invoer en weergave
  • Rapporten genereren voor afdruk of analyse
  • De database opslaan en beheren

Doelgroep

Geschikt voor gebruikers die willen leren werken met databases maar geen programmeerervaring hebben. Aanbevolen voor administratieve medewerkers, functioneel beheerders en iedereen die gestructureerd gegevens wil opslaan en opvragen.

Resultaat

Na afloop ben je in staat om een eenvoudige Access-database op te zetten en gegevens efficiënt op te slaan, te bevragen en te rapporteren.

Meer...
€595
ex. BTW
Aangeboden door
IPro Training NL
Onderwerp
Microsoft Access
Niveau
HBO
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 2
Max: 4
Tijdstip
Zaterdag, Overdag
Tijden en locaties
Den Haag
ma 15 jun. 2026
Keurmerken aanbieder
NRTO
NIMA Education Partner
Stichting OOM
UWV scholingsvoucher