Opleiding: Oracle Service Bus 12c (Virtueel)

Lesmethode :

Virtueel

Algemeen :

De Oracle - voorheen BEA Weblogic - Service Bus (OSB) is de nieuwe service bus van Oracle. OSB is een sterke propositie op ESB gebied. De OSB heeft namelijk alle features van een Enterprise level service bus, is schaalbaar, robuust, en relatief eenvoudig in het gebruik. Oracle's voormalige Enterprise Service Bus (ESB) is ook blijven bestaan en wordt tegenwoordig binnen SOA Suite voor intra-composite informatieuitwisseling gebruikt en is hernoemd naar 'Mediator'.

Doel :

In de Oracle Service Bus (OSB) training gaan we uit van ontwikkelaars en beheerders met als doel de werking en het beheer van de voorheen Weblogic Service Bus onder de knie te krijgen. Omdat de OSB werkt in een services omgeving krijgt de cursist eerst het overzicht van de verschillende Oracle SOA Suite producten en hoe de OSB zorgt voor connectiviteit tussen services die op zich door verschillende producten gemaakt kunnen zijn.

Doelgroep :

Deze cursus is bedoeld voor ontwikkelaars die met de Oracle Service Bus te maken gaan krijgen. De cursus is ook geschikt voor beheerders, maar zij moeten zich realiseren dat er veel voor hen relatief onbekende onderwerpen bekend zullen worden verondersteld.

Voorkennis :

Enige ontwikkelervaring.

Onderwerpen :


- Dag 1
   - OSB Overview
   - XQuery
   - OSB Components (Business Services)
- Dag 2
   - OSB Components (Proxy Services)
   - Transformations in OSB - XSL en XQuery
   - JCA Adapters
- Dag 3
   - Other Transports
   - Logging and Reporting
   - Handling Exceptions
   - Security

Meer...
€2.395
ex. BTW
Aangeboden door
Vijfhart IT-Opleidingen
Onderwerp
ESB
Oracle
Niveau
HBO
Looptijd
3 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
Cedeo
VOI
Oracle Education Partner
AgilePM - Agile Project Management (APMG)
EXIN
Microsoft Learning Partner
Erkend keurmerk
CRKBO en BTW-vrijstelling