Opleiding: Incompany Workshop: Leidinggeven op afstand
Je bent leidinggevende in een wel heel bijzondere tijd. Het motto is thuiswerken en de communicatie is vooral taakgericht. Je belt regelmatig iedereen even op om te horen hoe het gaat.
De collega’s vertellen over de obstakels, maar dat het verder nog wel gaat.
Functioneel lijkt het redelijk te werken, maar emotioneel zie je dat collega’s vastlopen.
Motivatie en teamspirit
Je merkt dat de binding met de organisatie en met het team bij sommigen minder wordt. Collega’s voelen zich minder een onderdeel van de organisatie. Ze voelen zich minder gezien en gewaardeerd. Van jou als manager op afstand worden ineens andere dingen verwacht. Een ander type manager is nodig. Niet persé moeilijk, maar dan moet je wel weten waar je op in moet zetten en hoe.
Programma
In deze workshop krijg je inzichten en tips en tricks om het weer leuk te krijgen met elkaar. Om het team weer in de juiste spirit te krijgen.
Je leert hoe je zorgt dat:
– Collega’s zich weer onderdeel voelen van een team.
– Collega’s zich veilig voelen.
– Collega’s goed communiceren.
– Collega’s elkaar accountable houden.
– Collega’s sneller en makkelijker sparren.
Algemene informatie
Deze training wordt vooralsnog alleen incompany gegeven.
Duur: 1 dag (of 2 dagdelen)
Aantal deelnemers: 4-6
Prijs: €2250 (excl locatie en btw)