Rotterdam School of Management, Erasmus University, Parttime Master Bedrijfskunde

De Rotterdam School of Management (RSM Erasmus University) is de internationale business school van Erasmus Universiteit Rotterdam. RSM biedt verschillende bachelors en (parttime) masters in Bedrijfskunde aan. Ook een MBA-programma behoort tot het aanbod. Met een academische staf van meer dan 250 professionals en een sterk netwerk van alumni, is RSM de meest vooraanstaande business school van Nederland.

RSM bereikt een uitgebreid (inter)nationaal publiek van toekomstige en huidige leiders door middel van haar portfolio van programma's, diensten en academische activiteiten.
RSM wordt geleid door de toekomstige behoeften van het internationale bedrijfsleven en bevestigt professionaliteit, fair play en teamwork als centrale waarden.

In 2011 bezette RSM de zevende plaats op de ranglijst van beste Europese business schools van de Financial Times. De bachelor- en masteropleidingen in Bedrijfskunde zijn de afgelopen jaren door Elsevier telkens verkozen als de beste in Nederland. Hiertoe behoort ook de Parttime versie van Master in Bedrijfskunde.

De opleidingsprogramma’s van RSM bieden managers uitstekende mogelijkheden te leren effectief om te gaan met de complexiteit en dynamiek van het hedendaagse management en hen voor te bereiden op de uitdagingen van de toekomst.

Meer informatie over Parttime Bedrijfskunde studeren op Rotterdam School of Management treft u aan op de website.

Bijdragen van Rotterdam School of Management, Erasmus University, Parttime Master Bedrijfskunde

Lof2012

Lof Next Role Model 2012

Top 8 Bedrijfsverkiezing
3 dgn geleden

Voor de vijfde keer organiseert Lof de Next Role Model verkiezing. Welke man/vrouw met ambities is authentiek, een klankbord binnen de organisatie, doelgericht, initiatiefrijk en altijd op zoek naar kansen om zich te ontwikkelen? Kortom: wie is de leider van de toekomst?

shutterstock_54415519

Niet elke manager hoeft een groot leider te zijn

Moeten leiders niet managen en managers niet leiden?
13 dgn geleden

Uit recent Brits onderzoek blijkt dat werknemers weinig vertrouwen hebben in hun managers. Driekwart vindt dat managers leidinggevende kwaliteiten missen

verandering

De organisatieadviseur in spannende veranderprocessen

Over defensief gedrag van adviseurs
Arend Ardon 31 jan 2012

Hoe houden managers en consultants blokkades in stand? Hoe versterken ze weerstanden? Met tal van voorbeelden beschrijft de auteur de zelfversterkende dynamiek die verandering steeds taaier en stroperiger maakt.

leiden en leren

Durf te verleiden

Leiden: de schone kunst van ‘t verleiden
Bea Annot 27 jan 2012

Masterclasses, opleidingen, trainingen: leerzaam? Een enerverende ervaring voor de een, slaapverwekkend voor de ander. Hoe daarmee omgaan in de praktijk?

Passie

Vuur de liefde (voor bier) aan

Waarom passie en missie ontwikkelingen versnellen
Bea Annot 20 okt 2011

Een trotse Bierbrouwer heeft een ambitieuze missie geformuleerd. Het bedrijf wil nummer één zijn in kostenbeheersing, in de top vijf voor wat betreft kwaliteit en de beste in leverbetrouwbaarheid. Een uitstekende missie, maar wat betekent het voor de leidinggevenden en hun medewerkers in het dagelijks werk?

shutterstock_73650505

Managementproblemen effectiever en sneller oplossen

In vijf stappen van probleem tot oplossing
Marc Baaij 4 okt 2011

Dit artikel tracht de in managementboeken veelal onderbelichte maar waardevolle probleemoplossingsmethode van de toonaangevende global management consulting firms door visualisaties toegankelijker te maken voor managers.

shutterstock_36393571

’t Zit vast, wat nu?

Taaie verandering los-denken
Arend Ardon 20 sep 2011

Workshops, teamsessies, conferenties, je hebt het allemaal gedaan. Maar er verandert niets. ’t Is taai en moeizaam. Het zakt gemakkelijk weer in en het blijft sleuren en trekken. Wat nu?

shutterstock_68625457

Waarom mislukken projecten bij de overheid zo vaak?

De opdrachtgever terug aan de bal
Peter-Willem Van Lindenberg 15 sep 2011

Het mislukken van ICT projecten bij de overheid: al jaren in het nieuws en nog steeds hot. In diverse media wordt regelmatig bericht over het falende ICT-beleid bij de overheid.

shutterstock_76807951

Ondernemerschap: De jeugd heeft de toekomst

Wat kunnen we van jeugdondernemers leren?
Wim Hulsink 26 jul 2011

‘Ondernemen is als zwemmen. Ze kunnen er nog zoveel theorie over leren maar het heeft meer effect om ze in het water te gooien. Moet je eens zien hoe snel ze kunnen zwemmen’

17241-kijk-lekker-jezelf_l

Kijk lekker naar jezelf

Hebben de managers het gedaan?
Arend Ardon 11 apr 2011

Gisteravond vroeg mijn zoontje van 10 waar mijn boek Doorbreek de cirkel! eigenlijk over gaat. Ik probeerde in Jip en Janneke taal uit te leggen dat we soms iets willen bereiken, maar dan dingen doen waarmee we dat juist niet bereiken. ‘Bijvoorbeeld, we willen graag dat iemand anders dezelfde mening krijgt als wij en dan [...]

Opleidingen van Rotterdam School of Management, Erasmus University, Parttime Master Bedrijfskunde

  • RSM3 Parttime Master Bedrijfskunde De sleutel tot meer kennis, verdieping en een MSc titel!
  • ManagementSite - Vóór en dóór professionals

    Platform om kennis en ervaring te delen. Wil grenzen verkennen en blokkades doorbreken. Kritisch, wars van hypes, altijd op zoek naar wat wél werkt.