Organisaties veranderen; nu de leidinggevenden nog
Breng uw offerte uit, lees die van uw collega's
- Offerte 1: P. Spaans van Yumanix
- Offerte 2: J. Vrins van Bilancia
- Offerte 3: Teerlink & van 't Ende vanPrismant
- Offerte 4: Nowee & Gebbinck van SBI
- Offerte 5: Finkers van FinkersConsultancy
- Offerte 6: A. Tervaert van Yumanix
- Offerte 7: E. Pentecôte
- Offerte 8: J. van Goethem van HomeostaseConsultancy
- Offerte 9: H. Dalhuijsen van ISE
- Offerte 10: B. van den Boom van NIC
- Offerte 11: M. Biesheuvel van buroZuidema
- Offerte 12: L. Wijchers van Holland ConsultingGroup
- Offerte 13: A. Goossens van GHCInternational
| De heer Verveer is Hoofd P&O van een anonieme onderneming,die kampt met de kwaliteit van haar managers. Hij nodigt u metonderstaande brief uit om openbaar offerte uit te brengen.U kunt uw offerte zenden aan ajardon@euronet.nl . Deofferte zal binnen een week integraal worden geplaatst onder debrief van de heer Verveer. Wie durft? |
Geachte organisatie-adviseur,
Langs deze weg vraag ik uw aandacht voor het volgende. Onzeorganisatie, actief in de food industrie met een werknemersaantalvan 1500, is de laatste jaren snel gegroeid. Onze aandelen zijn intrek. Het fonds staat bekend als degelijk.
De afgelopen jaren is er hard gewerkt om deze gunstige situatiete creëren. Veel energie heeft zich gericht op de markt en dekostenstructuur van onze onderneming. Dit heeft geleid tot eenwereldwijd afnemersnetwerk en een gezonde financiëlesituatie.
Om u een indruk te geven van onze organisatie, noem ik u enkele aanvullende kenmerken. Onze organisatie is ingedeeld in een viertal business units. Iedere BU is verantwoordelijk voor de productie vaneen bepaalde productgroep. Gemiddeld zijn er in iedere BU ongeveer 300 medewerkers werkzaam. Er is een centrale marketing en verkooporganisatie met zo'n 150 medewerkers. De overige medewerkers zijn verspreid over enkele centrale stafafdelingen.
In de periode die achter ons ligt, zijn de managementkwaliteiten binnen de organisatie onderbelicht geweest. Er komen signalen binnen dat te veel managers moeite hebben met het motiveren van hun team. Bovendien worden de verantwoordelijkheden voor personeelsontwikkeling onvoldoende opgepakt.
In het verleden zijn al eens opleidingen op het gebied vanl eiding geven verzorgd, maar het blijkt in praktijk lastig om de leidinggevenden hiervoor te motiveren. Er bestaat een beperkt inzicht dat persoonlijke ontwikkeling van belang is.
Desondanks zien we grote risicos in de huidige stand van zaken.Het is van groot belang om de…
Dit item is alleen beschikbaar voor leden. Inloggen svp »
Word nu gratis lid
- Lid worden is gratis, kost slechts enkele minuten en verplicht verder tot niets
- ManagementSite leden hebben toegang tot alle artikelen, online tests en instrumenten
- Kennisbank met de Top-100 onderwerpen voor de professional

Ronald van Domburg
Jacco van Uden
Jesse Zuurmond
Marjo Korrel
Willem Mastenbroek
Katharina Schwarz